Jak pogodzić zdrową skórę z piękną, złotą opalenizną?

Jak pogodzić zdrową skórę z piękną, złotą opalenizną?

Kiedy zbliża się lato, z całą pewnością marzymy o pięknej opaleniźnie, która będzie wyglądała nie tylko ładnie, ale także naturalnie. Jednakże nie zawsze udaje nam się pogodzić zdrową skórę z piękną, złotą opalenizną, co sprawia, że w naturalny sposób następuje o wiele szybszy proces starzenia się. Jak zapobiec takiej konsekwencji, nie rezygnując jednocześnie z promieni słonecznych, czy też z solarium?

Zdrowa i opalona skóra

Udają się na plażę, na której mamy zamiar spędzić wiele godzin, czy też do solarium musimy pamiętać, aby odpowiednio zabezpieczyć naszą skórę. Naturalnie wiedzieć musimy, że o skórę musimy zadbać nie tylko w trakcie opalania, ale także tuż po nim.

Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie kremów, które to wyposażone są w filtr UV. Kremy te wyróżniają się różne filtry, które odpowiednio odpowiadają naszej karnacji. Inny krem należy wybrać, jeśli wyróżniamy się śniadą cerą, a inny, kiedy nasza skóra jest bardzo jasna.

średni-filtr-do-30_

Oczywiście przyda nam się także dobrej jakości olejek po opalaniu. Z całą pewnością ma on, bowiem możliwość zregenerowania naszej skóry wystawionej na promienie słoneczne, czy też UV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × three =