Jak prawidłowo stosować peeling?

Jak prawidłowo stosować peeling?

peelingi ciała

Peeling sprawia, że nasza skóra jest czysta, pozbawiona niedoskonałości, a przede wszystkim gładka. To sprawia, że kosmetyk ten cieszy się bardzo wielką popularnością rynku, a każdego dnia kupują go miliony kobiet, które pragną cieszyć się piękną i zadbaną skórą.  Jednakże nie każda z Pań wie, w jaki sposób stosować peeling, aby przynosił on dla naszej skóry jedynie pozytywne efekty.

Zasady korzystania z peelingu

peeling_pomaranczowy

Istnieje kilka zasad, które to stosowane sprawiają, ze kosmetyk, jakim jest peeling świetnie wygładza skórę oraz sprawia, ze wygląda ona naprawdę pięknie.

Pierwszą zasadą jest to, że peeling musimy nakładać jedynie na oczyszczoną skórę. Warto, więc stosować go po kąpieli. Kiedy nasza skóra jest czysta, nakładamy, więc niewielką ilość peelingu na nasze ciało. Doskonale wiemy, że peeling zawiera w swoim składzie drobinki złuszczające, które sprawiają, ze skóra staje się jedwabista. Aby jednak tan się stało nie wystarczy tylko peeling nałożyć, lecz należy przeprowadzić z jego użyciem delikatny kilkuminutowy masaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 19 =