Krem czy masło do ciała?

Krem czy masło do ciała?

Na rynku istnieje ogromna ilość sklepów kosmetycznych oraz drogerii, w których to każdy klient może zakupić wielką ilość towarów, nie tylko w różnych cenach, ale także produkowanych przez inne marki, czy też po prostu tworzone mając na uwadze inne składniki. Udając się, więc do takich miejsc z całą pewnością przytłacza nas wielka ilość produktów i często nie wiemy co właściwie wybrać i na co się zdecydować.

Masło do ciała kontra krem

Naturalnie podstawowym kosmetykiem, z którego korzystamy każdego dnia jest krem. Jest to produkt popularny, przeznaczony do różnych typów skóry, dający naprawdę doskonałe efekty. Jednakże w ostatnich latach na rynku kosmetycznym pojawił się rywal kremu, czyli coraz bardziej popularne masło do ciało. Z tego też względu zastanawiamy się, jaki produkt jest lepszy.

Trudno powiedzieć, iż jeden produkt ma zalety, zaś drugi wady, albowiem każdy z nich jest inny. Krem to tradycyjny produkt, któremu zaufało wielu klientów, lecz masło do ciała o wiele lepiej się wchłania, a co więcej powoduje także skuteczniejsze nawilżenie.

My polecamy:

OLIWKOWE MASŁO DO CIAŁA Z WANILIĄ

mythos-body-butter-vanille_216111

MASŁO DO CIAŁA BANIA AGAFII

e03b23eb8259d6489c0a432b9b3d9d10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =