Samoopalacz czy balsam brązujący?

Samoopalacz czy balsam brązujący?

Kiedy zbliża się pora wakacji z całą pewnością chcemy zaimponować innym piękną opalenizną. Niestety pierwsze promienie słońca, wcale nie zapewnią nam pięknej, złocistej opalenizny, dlatego też warto spróbować innych, skutecznych w tej sytuacji sposobów.

Samoopalacz

Jedną z metod uzyskania w błyskawicznym czasie pięknej opalenizny jest zastosowanie produktu, którym jest samoopalacz. Mimo, że metoda jest szybka, to jednak nie do końca wyróżnia się pozytywnym działaniem. Złota opalenizna samoopalacza utrzymuje się, bowiem zaledwie do pierwszej kąpieli, zaś potem ukazują się nieestetyczne plamy.

Balsam brązujący

Fakt, iż samoopalacz nie jest do końca skuteczny i nie przynosi doskonałych efektów i rezultatów, stworzono nieco inną i chyba doskonalszą metodę. Metodą tą jest zastosowanie balsamu brązującego, który mimo faktu, że wolniej działa to jednak niesie ze sobą dłuższy efekt złotej opalenizny.

Naturalnie, jeśli potrzebujemy szybkiej opalenizny można zastosować samoopalacz, lecz kiedy chcemy cieszyć się z dłuższych efektów warto sięgnąć po balsam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − 5 =