36. Kongres i Targi LNE w Krakowie

36. Kongres i Targi LNE w Krakowie

W dniach 4-5 listopada w Krakowie odbędzie się 36. edycja targów LNE, których motywem przewodnim będzie równowaga. Hasło to nawiązuje do aktualnych trendów z różnych dziedzin życia – m.in. pracy nad harmonią między sprawami prywatnymi, a zawodowymi, dobrze zbilansowaną dietą, czy nad zaspokajaniem potrzeb umysłu, ciała i ducha. Co nasz czeka podczas Kongresu LNE? Czym wyróżnia się tegoroczny program?

Targi LNE – program

Program targów ma być dostosowany do zróżnicowanego zapotrzebowania odwiedzających. Dlatego organizatorzy postarali się o to, by każda reprezentowana dziedzina otrzymała odpowiednią ilość czasu i przestrzeni podczas wykładów, warsztatów oraz wśród stoisk wystawców. Do najważniejszych części przygotowanej wystawy należy zaliczyć:

  • sesje edukacyjne – medical beauty, health aging, kosmetologia,
  • biznes i komunikacja – media społecznościowe, wypalenie zawodowe oraz jakość w komunikacji,
  • podologia,
  • make-up + sesja specjalna: makijaż permanentny,
  • truchologia estetyczna,
  • warsztaty Masterclass.

Kongres ma zapewnić odwiedzającym dostęp do nowinek technologicznych oraz zainteresowania nowymi trendami w zabiegach z branży beauty. Oprócz panelów edukacyjnych wydarzeniu towarzyszą targi kosmetologiczne, w ramach których przygotowano 40 pokazów firmowych, pokazy manicure’u oraz międzynarodowe mistrzostwa z branży beauty dla profesjonalistów. W Krakowie znajdziemy stoiska 200 wystawców reprezentujących 500 marek z Polski i ze świata, m.in. Vena Uniformy w strefie Aparatura oraz Bandi Cosmetics w dziale pielęgnacja. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − six =