Beauty Forum – międzynarodowe targi kosmetyczne już w ten piątek!

Beauty Forum – międzynarodowe targi kosmetyczne już w ten piątek!

Już w ten weekend startują Międzynarodowe Targi Beauty Forum! To najlepsze miejsce do tego, by poznać kosmetyczne nowości, a także wymienić się pomysłami z najlepszymi profesjonalistami w kraju. Jakie atrakcje czekają na nas w tym roku?

Targi Beauty Forum to cykliczna impreza odbywająca się na całym świecie. Tegoroczna, 21. już edycja zacznie się 3 marca i potrwa do następnego dnia. Miejscem będzie, podobnie jak w ubiegłym roku, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

W Polsce od 1997 roku gospodarzem wydarzenia niezmiennie pozostaje stolica. To tam dwa razy do roku profesjonaliści spotykają się w celu zaprezentowania najgorętszych trendów obecnego sezonu w świecie kosmetyków. Nie inaczej będzie również teraz!

Ogromna powierzchnia wystawowa wraz z bogatą ofertą wykładów i seminariów od lat przyciągają wszystkich, dla których zainteresowanie kosmetyką jest nie tylko obowiązkiem, lecz również prawdziwą pasją. Na co możemy liczyć w tym roku? Główne atrakcje Targów to m.in.:

  • ponad 200 wystawców z całego świata;
  • Polskie Mistrzostwa Makijażu i Modelowania Paznokci;
  • Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC;
  • ponad 20 seminariów o różnorodnej tematyce;
  • możliwość skorzystania z porad specjalistów w swoich branżach.

Przedsprzedaż biletów jest już zakończona, ale wejściówki można będzie też kupić na miejscu w kasach otwieranych w dniu wydarzenia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Targów: http://wiosna.beauty-fairs.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 5 =