Powiększenie ust – czy zabieg jest bolesny?

Powiększenie ust – czy zabieg jest bolesny?

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg powiększania ust. Najczęściej stosuje się w takich wypadkach kwas hialuronowy, który jest bardzo skuteczny i gwarantuje ładny efekt. Niemniej jednak, wiele kobiet zastanawia się nad tym, czy taki zabieg boli oraz jak on dokładnie wygląda?

Niepotrzebna panika

Najczęściej na różnych forach internetowych można przeczytać, że powiększanie ust jest bolesnym zabiegiem. Jednakże, przeważnie tego typu opinie piszą osoby, które nigdy nie poddawały się tego typu zabiegom. Co więcej, straszą one inne kobiety, iż po wykonaniu zabiegu również będą musiały mierzyć się z bardzo dużym bólem i lepiej jest nic nie kombinować.

Tymczasem prawda jest zupełnie inna, gdyż każda pacjentka przed zabiegiem powiększania ust ma je znieczulone specjalnym kremem, dzięki czemu zabieg jest w zasadzie bezbolesny i mało inwazyjny. Po wszystkim przez jakiś czas utrzymuje się małe opuchnięcie, jednakże zniknie ono po niedługim czasie. Wtedy też nie odczuwa się bólu.

Wybór odpowiedniej kliniki

Oczywiście nie bez znaczenia jest również precyzja chirurga plastycznego, który będzie nam tego typu zabieg wykonywał. Warto jest tutaj zwrócić swoją uwagę na opinie o danej klinice medycyny estetycznej, bowiem niewątpliwie od profesjonalizmu lekarza zależy komfort pacjenta podczas zabiegu.

Być może osoby piszące o tym, że zabieg powiększania ust jest bolesny trafiły właśnie na takich lekarzy, którzy nie dbali o dobro pacjentów. Warto więc sprawdzić opinie o klinikach, w których wykonywane są zabiegi medycyny estetycznej. I na tym radzimy się skupić, bowiem wtedy można mieć pewność, iż zabieg zostanie przeprowadzony jak najbardziej prawidłowo.

Jak widać, ból przy powiększaniu ust w zasadzie nie występuje i jeśli zależy Ci na tym, aby przeprowadzić u siebie taki zabieg, to jak najbardziej nie ma się czego bać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × four =