Sprawdź, co słychać w modzie medycznej i bądź piękna w pracy!

Sprawdź, co słychać w modzie medycznej i bądź piękna w pracy!

Już dawno minęły czasy, gdy kolorowe fartuchy lub pełne fantazyjnych wzorów czepki medyczne można było zobaczyć tylko u bohaterów “Ostrego dyżuru”. Odkąd lekarze i personel medyczny nie są skazani na jednolity strój, korytarze naszych szpitali i przychodni nagle zapełniły się dobrze ubranymi pracownikami służby zdrowia.

Dzisiaj przedstawimy Ci kilka inspiracji, które pomogą Ci poczuć się w pracy kobieco i zamienić nudne fartuchy na przyjemne dla oka stroje.

Odzież medyczna to nie tylko wygoda

Dotychczas odzież medyczna miała być przede wszystkim luźna i wygodna. Było to podyktowane wielogodzinnymi dyżurami oraz specyficznym charakterem pracy w placówkach służby zdrowia. Na całe szczęście, moda wielkimi krokami weszła do świata medycyny i skutecznie wywarła swój wpływ na lekarzy. Szczególnie widoczne jest to wśród personelu płci żeńskiej, której przedstawicielki w każdej chwili chciałyby czuć się kobieco i atrakcyjnie. Obowiązujące trendy pozwalają na to i dają paniom ogromny wybór dostępnych strojów zarówno, jeżeli chodzi o fasony, jak i kolory.

Odejdź od tradycyjnych kolorów!

Niebieski, biały i zielony to kolory, które jednoznacznie kojarzą się z ubraniami medycznymi. Jeżeli jednak dużo lepiej czujesz się w różu, czerni lub wariacjach innych kolorów, nie bój się eksperymentów. Wybierając strój do pracy, kieruj się swoimi preferencjami oraz tym, co pasuje do Twojej urody. Masz do wyboru całą paletę barw. Baw się nią!

A co gdyby połączyć kolory?

Nikt nie powiedział, że ubrania medyczne muszą być jednokolorowe. Jeżeli lubisz łączyć kolory w życiu prywatnym, zrób to również ze strojem do pracy. Ostatnio modne stały się połączenia różu i czerni oraz klasyczne zestawienie czerni i bieli. Takie oryginalne połączenia sprawią, że raz na zawsze pozbędziesz się nudy ze swojej pracowniczej szafy.

Podkreśl talię i pochwal się sylwetką

Pamiętaj, że Twoje ubrania medyczne mogą również podkreślać Twoją kobiecość. Nie wahaj się więc przed wyborem taliowanych sukienek lub fartuchów. Możesz również wybrać ubrania z dekoltem w serek lub łódkę. Takie szczegóły potrafią całkowicie zmienić wygląd i sprawić, że nawet w pracy poczujesz się atrakcyjnie.

Chcesz być nowoczesna? Wybierz ubrania medyczne ze stójką

Obecnie hitem, jeżeli chodzi o odzież medyczną, jest kołnierzyk typu stójka. Takie rozwiązanie w połączeniu z taliowaną sukienką lub fartuchem sprawią, że będziesz wyglądać bardzo nowocześnie i profesjonalnie. Z pewnością przełoży się to na zaufanie, jakim darzą Cię pacjenci.

Zmień strój i poczuj się atrakcyjnie!

Pamiętaj, że Twój strój powinien wzbudzać dobre skojarzenia wśród pacjentów. Im lepiej wyglądasz, tym chętniej będą oni nawiązywać z Tobą kontakt i powierzać Ci swoje zdrowie. Twoje samopoczucie jest bardzo ważne, więc nie zastanawiaj się i zmień swój nudny strój na nowoczesną oraz stylową odzież medyczną. Dzięki nie poczujesz się kobieco nawet podczas pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =