Jak zlikwidować worki pod oczami?

Jak zlikwidować worki pod oczami?

Cienie i worki pod oczami są zmorą bardzo wielkiej ilości kobiet w wieku dojrzałym, ale także i młodych dziewczyn. Szpecą naszą twarz a w wielu przypadkach nawet starannie nałożony makijaż nie jest wstanie ich zakamuflować. Worki pod oczami najczęściej pojawiają się, kiedy nasza skóra jest delikatna i ma jasną karnację.

Metody na worki i cienie pod oczami

Jeśli Ty także borykasz się z tym problemem i nie pomagają ci nawet profesjonalne kosmetyki możesz spróbować kilka prostych a zarazem sprawdzonych sposobów, dzięki którym pozbędziesz ich się raz na zawsze. Przede wszystkim w pierwszej kolejności warto spróbować wyciągu z zielonej herbaty. Zmocz w niej waciki i przyłóż do oczu, a efekt będzie naprawdę doskonały a wręcz zadziwiający. Dodatkowo zielona herbata działa kojąco oraz odświeżająco, przez co świetnie wpłynie na naszą skórę pod oczami.

Także wyciąg z lipy jest świetnym sposobem na usunięcie worków pod oczami. Można wypróbować także sok z ogórka oraz z surowego ziemniaka. Uważa się, że metody te osiągają lepsze rezultaty aniżeli w sytuacji, kiedy stosujemy sztuczne kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 1 =